Začátek mého života

29. října 2018 v 6:16 | Troska
Začátek mého života

V tomto článku budu psát o svém narození a skončím u školky . O níž bude jiný článek .

Narodila jsem se před 22ti lety , jenže u porodu se mnou byli u hned problémy . Prostě problémová už od narození . Během porodu jsem se na tento svět dostala ven nožičkama .

Napila jsem se plodové vody , dostala jsem z toho zápal plic a díky tomu jsem byla v inkubátoru . Kromě toho mi zjistili částečnou obrnu o níž jsem téměř nevěděla . Dozvěděla jsem se to až tento rok , čirou náhodou od paní doktorky s kterou si zrovna o tom povídala moje máma . Kromě obrny , mám zjistěnou také lehkou mozkovou disfunkci neboli ADHD . Vždycky jsem byla a jsem klidná . Takže si myslím že tím ADHD se asi celkem páni doktoři sekli , i když kdo ví .

Momentálně mám ještě horší nemoc , jakou jsem kdy mohla mít . O té podlé nemoci Vám napíšu opět jindy .

Proč jsi teda přijdu jako totální životní troska ?

- Byl se mnou problém už hned po narození

- Mám obrnu , i když ani vlastně nevím čeho

- Jsem tím pádem zpomalená a pomalá

Někdy si říkám proč zrovna já jsem přežila , že si ten život zasloužil někdo jiný a ten někdo mohl mojí rodině dělat
radost a ta neměla by s ním problémy .

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Romča Romča | Web | 30. října 2018 v 12:35 | Reagovat

Neměla jsi to jednoduché i když trochu ani má dcerka, trochu lhostrjnost doktorů. Ale tím ti chci říct, že se nemusíš přeci cítit jako troska. Už jsi četla knihu Miluj svůj život? Od Louise L. Hay. Opravdu skvělá kniha nad kterou by si mohla zkusit pracovat. Mě osobně pomohla. Kolikrát si člověk a ne jen ty i zdravej co má všechno a cítí se taky jako troska? Víš vše máme v hlavě ano každý má nějaké těžkosti nebo i nemoc a dlouho se s ní vyrovnává. Já mám cukrovku od mala. Zjistili mi ji když mi byl rok a já už skoro za minutu 12 a už sem tu být nemusela. Kolikrát sem jako dítě odpadla v matematice a nedokázala jsem se na účivo soustředit před odpadnutím. Kdy vlastně ztrácíš soustredenost. Já vím někdo má větší zdravotní problémy, ale člověk se s tím musí naučit žít a příjmout to. Vždyť přeci rodiče tě mají rádi. Pro matku je nádherný dar porodit a milovat.. Četla jsem i ten první článek.. Zkus se naučit a milovat se a cenit se sebe. Je to těžké ale když na tom zapracuješ půjde to. Věřím v tebe.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama